Newsy - Specjalistyczne i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie usuwania azbestu
loader

AKTUALNOŚCI

Newsy z Pruszcza - tutaj poczujesz się jak w domu!

Nie stać Ciebie na kredyt hipoteczny? Alternatywą będzie wynajem! Dla niektórych mieszkańców Pruszcza kredyt hipoteczny pozostaje poza finansowym zasięgiem, dlatego będą mogli postarać się o wynajem mieszkania w dwóch budynkach wielorodzinnych, które to powstaną w Wałdowie w ramach budownictwa społecznego.

CZYTAJ DALEJ

ECO-Gmina - realcja z warsztatów w Pruszczu

EKOLOGIA, DIALOG, INSPIRACJE - to wszystko w ramach warsztatów Eco-Gmina dla nauczycieli i dyrekcji ze Szkoły Podstawowej w Pruszczu, które odbyły się 27.11.2023 r. w Pruszczu, w ramach ECO-Konferencji. Zaprezentowaliśmy zeszyty z dydaktycznymi pomocami do ECO-lekcji - inspiracje zebraliśmy podczas lipcowego pre-pilotażu w Świeciu. Dziękujemy za przybycie i aktywne uczestnictwo, a Robertowi Chojnackiemu - coachowi, ekspert owi metodyki wdrożenia za trenerski zapał.

CZYTAJ DALEJ

Rusza ECO-Gmina!

27 listopada 2023 r. ruszamy z warsztatami dla nauczycieli w gminach Pruszcz i Świecie w ramach projektu ECO-Gmina. Pierwsze warsztaty odbędą się w Szkole Podstawowej w Pruszczu. Znamy się już z gronem pedagogicznym i dyrekcją tej szkoły. Jesteśmy cały czas pod wrażeniem atmosfery otwartości i współpracy jaką widać w tej szkole, również w zachowaniach uczniów wszystkich klas.

CZYTAJ DALEJ

Adam Góral - Dyrektor techniczny ECO-POL w "ogniu" pytań

Ostatnio odwiedziliśmy z kamerą Adama Górala, Dyrektora technicznego ECO-POL. W repertuarze pytań znalazły się m.in. kwestie takie jak: plakaty wieszane „nad łóżkiem” w nastoletnim wieku, aktualne wyzwania zawodowe, sposoby na (auto)motywację w dorosłym życiu – tak niezbędną w przypadku multizadaniowca, jakim jest nasz Bohater…

CZYTAJ DALEJ

ECO-Konkurs rozstrzygnięty! Znamy laureatów nagród

Klejone, malowane, składane, wycinane, 3D, kolażowe - ilu uczestników tyle pomysłów na prace zgłoszone do konkursu "EkoArt: Małe Dłonie, Wielkie Zmiany. Tworzymy, Sprzątamy, Oszczędzamy - Razem dla Czystej i Zrównoważonej Przyszłości!", organizowanego przez ECO-POL Sp. z o. o. i ZEBRA EDUKACJA Sp. z o.o. w ramach ECO-Konferencji - projektu dofinansowanego ze środków NFOŚiGW.

CZYTAJ DALEJ

Piłka w grze!

ECO-POL to nie tylko firma kompleksowo zajmująca się materiałami zawierającymi azbest. To organizacja napędzana przez dynamiczny rozwój i pasję; "żyjąca" sportem i codziennością społeczności gminy Pruszcz, w której ma swoją siedzibę. Spółka aktywnie wspiera klub piłkarski LKS Start Pruszcz. Jego Prezesem (a zarazem Dyrektorem ds. technicznych ECO-POL) jest Adam Góral. Ostatnio zadaliśmy Mu kilka "sportowych" pytań...

CZYTAJ DALEJ